Kas yra klinikiniai tyrimai?Kas vyksta klinikinio tyrimo metu? Kodėl klinikiniai tyrimai yra svarbūs?
Visi nauji ir inovatyvūs vaistai rinkoje atsiranda tik klinikinių tyrimų dėka. Klinikinių tyrimų tikslas – nustatyti, ar nauji vaistai yra saugūs ir veiksmingi, gauti naujų žinių apie ligas ir naujus gydymo metodus. Klinikinių tyrimų organizavimas yra griežtai reglamentuojamas, o tyrimai atliekami tik pagal protokolą siekiant užtikrinti dalyvaujančiųjų saugumą. Čia galite daugiau sužinoti apie klinikinių tyrimų vykdymą ir jų fazes.

Sužinok daugiau

Dažniausiai užduodami
klausimaiJeigu norite daugiau sužinoti apie klinikinius tyrimus ar svarstote apie dalyvavimą, atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus padės apsipręsti. Mums svarbu, kad klinikinio tyrimo dalyviai jaustųsi pakankamai informuoti ir užtikrinti priimdami sprendimą. Jeigu neradote atsakymo į savo klausimą, rašykite mums į info@bio1trials.com

Sužinok daugiau


Apie BIO1 centrąBIO1 yra ankstyvųjų fazių klinikinius tyrimus vykdanti įmonė, kurios tyrimų centras yra įsikūręs Vilniaus universiteto ligoninėje Santaros klinikose. Vykdome I-II fazės, bioekvivalentiškumo bei kitus klinikinius tyrimus, kuriuose gali dalyvauti ir pacientai, ir sveiki savanoriai.

Sužinok daugiau

Registracija į klinikinius
tyrimusKviečiame dalyvauti BIO1 centre vykstančiuose klinikiniuose tyrimuose. Galite registruotis užpildydami trumpą anketą ir mūsų komanda susisieks su jumis dėl galimybės dalyvauti tyrime.

Sužinok daugiau ir registruokis